Jestes w: Obróbka kamienia Kamienne schody

Kamienne schody

Ciekawym i oryginalnym przedsięwzięciem w naszym mieszkaniu, domu lub firmie jest stworzenie schodów , których stopnie wykonane są z kamienia. Bardzo efektownie prezentować się będą schody kręte, lekko ażurowe, ale całe z kamienia, jednynie poręcz można wykonać ze stali kutej.
Na stopniach schodów należy zastosować kamień polerowany, spełniający wymagania bhp, musi być antypoślizgowy, zwłaszcza na krawędziach stopni schodów. Stopnice schodów nie mogą być śliskie i muszą zapewniać swobodne i komfortowe poruszanie się osób.
Przy wykorzystaniu elementów schów z kamienia wykorzystujemy nie tylko gładką oszlifowaną powierzchnię kamienia,ale także elementy - fragmenty kamienia łamane lub satynowane i matowe !.

Tworząc schody z kamienia uwzględniamy efekt końcowy - tak by ostateczny wygląd schodów był dopasowany do wystroju wnętrza i jego kolorystyki.

Do wykonania schodów korzystamy z marmuru, granitu, trawertynu, grubość płyt na stopnie i podstopnie dopasowywujemy do dotychczasowego wystroju i aranżacji wnętrza.

Stawiamy na jakość i zadwolenie klienta 0 inwestora. Dobieramy żywe barwy kamieni marmuru i granitu.

Zaletą wykonania - zastosowania schodów z kamienia i innych etapów prcesu budowy czy remontu domu jest długoletnia żywotność - dożywotnia gwarancja i brak reklamacji na tego typu wykończenia. Duży plus wyrobów z kamienia, to mniejsze wydatki na konserwację i stosowanie środków czyszczących i pielęgnujących.


Wszelkie niezbędne informacje uzyskają Państwo bezpłatnie pod numerem telefonu:

Zakład obróbki kamienia STIS 602-77-96-02

Biuro STIS - obróbka i montaż kamienia pracuje w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 16.00  tel/fax [46] 833-61-78

Można również wysłać zapytanie na adres poczty elektronicznej - e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zrealizowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS

  • Adres:      Dąbrowice 245
                    96-124 Maków
  • Telefon:    602-77-96-02
  • TEL/FAX:  (46) 833-61-78
  • Email:       stis@ stis.pl
  • WWW:       stis.com.pl