Jestes w: Obróbka kamienia Kamienne blaty parapety

Kamienne blaty parapety

Firma remontowa i budowlana STIS zapewnia po najniższej cenie (produkcja) montaż blatów i parapetów z kamienia . Nasze kamienne blaty parapety z lastryka, konglomeratu, granitu i marmuru realizujemy dla naszych klientów w dowolnym wymiarze i kolorze.

Płaszczyzna parapetu okiennego z kamienia jest w całości polerowana, zabieg ten pozwala cieszyć się połyskiem przez bardzo długi okres. Nasz parapet z kamienia w przeciwieństwie do innych rozwiązań z płyty, drewna, pcv jest wyjątkowo trwały i odporny na wszelkie działania chemiczne i fizyczne.  Utrzymanie takiego parapetu w czystości, dzięki gładkiej powierzchni kamienia, jest wyjątkowo proste.
Naszym klientom z miast: Skierniewice, Żyrardów, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Sochaczew oferujemy duży wybór kolorów i rodzajów kamienia ( marmur, granit, trawertyn itp.). Domeną naszego zakładu kamieniarskiego jest profesjonalna obróbka kamienia.
Podejmujemy się wszystkich nietypowych usług - prac związanych z zastosowaniem kamienia.

Aglomarmur - rodzaj kruszywa, złożony z wyselekcjonowanych kawałków skalnych, elementy tego kamienia są połączone ze sobą za pomocą specjalnych żywica epoksydowych. To naturalne kruszywo sprawia, że świetnie imituje parapety kamienne.

Granit - cechuje się dość bogatą paleta barw, a także wysoką twardością i odpornością na procesy ścierania. Wchłania zewnętrzną temperaturę.

Marmur - jest kamieniem, który został doceniony przez niejednych artystów i rzeźbiarzy, nie tylko w Europie, ale także na Świecie. Marmur jest idealnym materiałem dekoracyjnym, nie tylko z uwagi na charakterystyczne faktury i wygląd, ale także na dość dużą wytrzymałośź i piękno tego kamienia.


Wszelkie niezbędne informacje uzyskają Państwo bezpłatnie pod numerem telefonu:

Zakład obróbki kamienia STIS  602-77-96-02

Biuro STIS - obróbka i montaż kamienia pracuje w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 16.00  tel/fax [46] 833-61-78

Można również wysłać zapytanie na adres poczty elektronicznej - e-mail   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zrealizowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS

  • Adres:      Dąbrowice 245
                    96-124 Maków
  • Telefon:    602-77-96-02
  • TEL/FAX:  (46) 833-61-78
  • Email:       stis@ stis.pl
  • WWW:       stis.com.pl