Jestes w: Obróbka kamienia Kamienne wykończenie kominka

Kamienne wykończenie kominka

Przedsiębiorstwo STIS oferuje obróbkę kominków kamieniem. Posiadamy wiele wzorów i kolorów wykończeń. Dysponujemy różnego rodzaju kamieniami (Marmur, Granit, Trawertyn itp.)
Nasze realizacje: kominki z kamienia, spośród innych firm wyrózniają efekty końcowe prac, zalety estetyczne oraz funkcjonalne.

Kominek z kamienia, w mieszkaniu jest czymś wyjątkowym, i nie rzadko jest miejscem spotkań rodzinnych. Dlatego kominek musi byś wyjątkowy i oryginalny. Kamień to podkreśli i wyrózni rolę kominka z kamienia.

Zapewniamy profesjonalną realizację prac, posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu komnków z kamienia. Posiadamy odpowiednie maszyny i sprzęt, a także potencjał pracowników pozwalający zrealizować każdą inwestycję.
Nasz kominek z kamienia będzie służył Państwu przez bardzo długi okres.Wszelkie niezbędne informacje uzyskają Państwo bezpłatnie pod numerem telefonu:

 

Zakład obróbki kamienia STIS 

telefon:  602-77-96-02

Biuro STIS - obróbka i montaż kamienia pracuje w dni robocze, w godzinach od 800 do 1600 tel/fax [46] 833-61-78

Można również wysłać zapytanie na adres poczty elektronicznej - e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zrealizowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS

  • Adres:      Dąbrowice 245
                    96-124 Maków
  • Telefon:    602-77-96-02
  • TEL/FAX:  (46) 833-61-78
  • Email:       stis@ stis.pl
  • WWW:       stis.com.pl