Jestes w: O firmie
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS założył Radosław Zieliński w 1995r. Początkowo, przez krótki czas jako firma jednoosobowa.
Działania firmy opierały się początkowo na usługach w zakresie instalatorstwa elektrycznego i alarmowego.
Właściciel firmy Pan Radosław Zieliński posiada licencję II stopnia pracownika zabezpieczenia technicznego.

Szybki rozwój firmy w kolejnych latach zawdzięczamy wysokiej jakości świadczonych usług oraz dużej liczbie zadowolonych klientów, dzięki niskim cenom, solidności oraz dzięki realizacji zadań w ustalonym terminie.

Wraz z rozwojem firmy i zatrudnieniem 5 nowych pracowników o wysokich kwalifikacjach, firma STIS poszerzyła zakres świadczonych prac o usługi remontowe.

Kolejne lata firmy to zdobywanie doświadczenia, poszerzanie grona zadowolonych klientów (liczne referencje).  

Czasy obecne firmy to ugruntowane pozycja wśród firm remontowo budowlanych w województwie łodzkim i mazowieckim, duże grono osób polecających naszą firmę, duże przedsięwzięcia. Liczba zatrudnionych pracowników wzrosła do 18 osób o wysokich i konkretnych kwalifikacjach zawodowych. Posiadamy samochody, bogate zaplecze techniczne, dużo sprzętu i elektronarzędzi co obecnie pozwala nam realizować kilka zadań jednocześnie w różnych miejscach.

Dzięki stałej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami, firma STIS jest w stanie połączyć potencjał pracowników i zrealizować każde duże i nietypowe przedsięwzięcie.

Dbając o dobre imie firmy oraz jej pozycje na rynku, firma STIS przestrzega wszystkich obowiązujących przepisów BHP i PPOŻ.
Każdy nasz pracownik przechodzi, i posiada aktualne: badania lekarskie, szkolenia wstępne, szkolenia bhp stanowiskowe oraz okresowe. Każdy z operatorów maszyn i urządzeń posiada stosowne uprawnienia do obsługi oraz jest zaznajomiony z zasadami ich eksploatacji.
Każdy z pracowników jest zoobowiązany do przestrzegania wszystkich przepisów i norm BHP i PPOŻ.

Zrealizowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS

  • Adres:      Dąbrowice 245
                    96-124 Maków
  • Telefon:    602-77-96-02
  • TEL/FAX:  (46) 833-61-78
  • Email:       stis@ stis.pl
  • WWW:       stis.com.pl