Jestes w: Układanie, montaż glazury

Układanie glazury - płytek ceramicznych

Jedną z wielu pozycji wśród naszej bogatej oferty usług remontowych kierowanych dla mieszkańców miast: Warszawa, Skierniewice, Brzeziny, Żyrardów, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Sochaczew i inne ościenne miasta jest układanie glazury oraz inne typowe i nietypowe usługi glazurnicze.

Montaż - układanie glazury jest jednym z wielu, nieuniknionych etapów, wykonywanego remontu własnego domu, mieszkania lub wynajętego lokalu mieszkalnego.

Mimo, że większość zleceń, które firma Stis otrzymuje z województw mazowieckie i łódzkie, dotyczy układania glazury w bloku, mieszkaniach prywatnych i własnych domach, to często spotykamy się z realizacją prac remontowych wykonywanych dla firm, miejsc użyteczności publicznej, instytucji oraz sieci handlowych typu hipermarkety.

Montaż glazury (jak niekiedy zdarza się mówić) - układanie glazury, płytek to w dzisiejszych czasach, wręcz wymóg, konieczność, przynajmniej w łazience, natrysku, czy w WC. Kładzenie glazury w mieszkaniach jest bardzo praktyczne. Glazurę można położyć również w kuchni, jako opaskę płytek ceramicznych pomiędzy blatem szafek kuchennych dolnych, a szafkami kuchennymi górnymi. Będzie to tworzyło płaszczyznę odporną na zabrudzenia i latwo zmywalną część ściany, podatną na zabrudzenia (jak to w kuchni bywa). Tak więc glazura posiada prawie same zalety.

Kładzenie glazury w pomieszczeniach firm, sklepów, magazynach, warsztatów i innych zakładów pracy ma swoje duże plusy.
Koszt położenia glazury - zobacz cennik układania glazury dla miast z województwa mazowieckiego m.in Warszawa,  Żyrardów, jest  bardzo niski, w odniesieniu do późniejszej eksploatacji i czyszczenia takiej powierzchni w przypadku zastosowania innej technologi.
Konserwacja glazury czy innych płytek jest nie skomplikowana i daje długotrawłe efekty. Przy czym powierzchnia ścian, nie ulega częściowemu uszkodzeniu lub zniszczeniu
Za ułożenie płytek glazury płacimy raz. Potem tylko korzystamy ze środków chemicznych, potrzebnych do utrzymania czystości w danym pomieszczeniu.

Wykończenia ścian przy pomocy innych rozwiązań np. malowanie ścian dowolną metodą nakładania farb, i dowolną farbą emulsyjną lub emalią ftalową (olejną) jest troszkę tańsze od montażu glazury, ale gorzej jest z utrzymaniem czystości.
Konserwacja i czyszczenie ścian w przypadku zastosowania innych technik wykończenia wnętrza w przeciwieństwie do glazury, wymaga zdecydowanie większych nakładów finansowych, choćby ze względu na konieczność odnowienia powierzchni ścian po kilku latach.

Mimo tańszej realizacji usługi malowania w odniesieniu do usługi glazurniczej, to zysk zostanie wkrótce wchłonięty przez koszt procesu czysczenia ściany lub koszt powtórnego malowania, co jest nieuniknione po kilku latach.

Praktyczna lista wnętrz,obiektów gdzie możemy położyć płytki glazury:

 • łazienka , toaleta - WC, natryski
 • kuchnia
 • aneks kuchenny w biurze
 • szalety i ubikacje publiczne
 • warsztaty mechaniczne szkolne, samochodowe
 • baseny, kąpieliska
 • pralnie i suszarnie
 • laboratoria i zakłady doświadczalne
 • garaże itp.
 • pomieszczenia w szpitalach, klinikach, przychodniach i gabinetach lekarskich
 • magazyny, składy chemiczne i opałów
 • pomieszczenia dla zwierząt w ZOO, klinikach weterynaryjnych i schroniskach dla zwierząt
 • oraz we wszystkich innych miejscach użyteczności publicznej tu nie wymienionych.


Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS Radosław Zieliński, zaleca   układanie glazury, terakoty czy gresu.

Zlecenia przyjmujemy od wszystkich, począwszy od lokatora mieszkającego w bloku, wieżowcu, kamienicy, właściciela własnego domku, po firmy prywatne, instytucje państwowe oraz sieci handlowo usługowe.

Zatrudnieni w naszej firmie, glazurnicy to pracownicy o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych. Swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie zdobywali głównie za granicą, oraz w naszym kraju w instytucjach zlokalizowanych w Warszawie, Żyrardowie i Skierniewicach. W naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy i niedociągnięcia. Wszystkie zlecenia realizujemy na wysokim poziomie.
Podczas trawanie prac, nie musisz się zamartwiać o swój lokal, mieszkanie bądź innne pomieszczenie w firmie.

Każdy, zlecając nam prace, ma gwarancję bezpieczeństwa i solidności wykonanej pracy. Można swobodnie przekazać nam klucze do mieszkania - lokalu i po ustalonym obopólnie terminie debrać klucze do lokalu - mieszkania już przygotowanym do użytkowania.
Tylko u nas ! Po wykonanych pracach, zastaniesz pomieszczenia czyste, wolne od śmieci i posprzątane. Nie będziesz musiał troszczyć się o wyniesienie resztek gruzu i czy kawałków glazury - terakoty. Pomieszczenia są przygotowane do odbioru natychmiast po telefonie z naszego biura firmy STIS. Usługa ta nie dotyczy mycia, polerowania, zabezpieczania i konserwacji polimerami.   

Wymienione prace i usługi glazurnicze wykonujemy z materiałów powierzonych, zakupionych przez Zleceniodawcę - inwestora bądź z własnych, ściśle dopasanych do potrzeb ,w/g naszych obmiarów, kupionych w hurtowniach partnerskich, z którymi współpracujemy.
Zlecenie wykonania nam prac bez własnych materiałów, ma duże zalety. Państwo nie martwią się o ilość niezbędnego towaru i jego dostępność. To naszym zadaniem jest przygotowanie podłoża, jego wykończenie i zakup odpowiednich materiałów i w odpowiednich ilościach.

Dysponujemy dużym zapleczem technicznym, odpowienim sprzętem i urządzeniami, co pozwala nam na realizacją kilku prac jednocześnie, bądź realizację większych robót.

Dzięki naszym doświadczeniom, owocnej współpracy z firmami partnerskimi jesteśmy w stanie uczestniczyć w bardzo dużych przedsięwzięciach i inwestycjach.

Wszelkie prace dopasowywane są ściśle do wymagań klienta. Prace realizujemy w/g pomysłu inwestora - zleceniodawcę lub zgodnie z narzuconym przez projektanta lub architekta, projektem wykończenia danego wnętrza.

Zobacz nasze zrealizowane prace glazurnicze. - KLIKNIJ TU

Zobacz nasze referencje.

Interesują Cię prace glazurnicze? , chcesz nam zadać pytanie, złożyć zapytanie ofertowe lub od razu zlecić pracę? 

Zapraszam do kontaktu z naszym biurem.  
Telefon:   602-77-96-02 E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Zrealizowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS

 • Adres:      Dąbrowice 245
                  96-124 Maków
 • Telefon:    602-77-96-02
 • TEL/FAX:  (46) 833-61-78
 • Email:       stis@ stis.pl
 • WWW:       stis.com.pl