Jestes w: Układanie terakoty, gresu

Układanie terakoty i gresu

Kolejną pozycją w naszej bogatej ofercie usług remontowo budowlanych kierowanych dla mieszkańców miast: Warszawa, Skierniewice, Brzeziny, Żyrardów, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Sochaczew i inne ościenne miasta jest układanie terakoty, gresu oraz inne typowe i nietypowe usługi glazurnicze.

Montaż terakoty bądź gresu jest jednym z wielu, nieuniknionych etapów, wykonywanego remontu własnego domu, mieszkania lub wynajętego lokalu mieszkalnego.

Pomimo, że sporo prac, które Przedsiębiorstwo STIS otrzymuje z województw łódzkie i mazowieckie, dotyczy układania terakoty w bloku, mieszkaniach prywatnych i własnych domach, to często napotykamy się z inwestycjami prac remontowych realizowanych dla potrzeb firm, miejsc użyteczności publicznej, instytucji oraz sieci usługowo-handlowych typu hipermarkety.

Montaż terakoty czy też gresu (jak niekiedy zdarza się mówić) - układanie terakoty, płytek to w dzisiejszych czasach, wręcz wymóg, konieczność, przynajmniej w łazience, natrysku, czy w WC. Kładzenie terakoty w mieszkaniach jest bardzo praktyczne. Terakotę, gres można położyć również w kuchni co pozwoli w 100% na utrzymanie czystości podłogi na wiele, wiele lat.  Można swobodnie powiedzieć, że terakota posiada same zalety.

Kładzenie terakoty w pomieszczeniach firm, sklepów, magazynach, warsztatów i innych zakładów pracy ma duże zalety.
Koszt położenia terakoty w/g cennik a układania terakoty dla miast z województwa mazowieckiego m.in Warszawa, Żyrardów, jest  bardzo niski, w odniesieniu do późniejszej eksploatacji i czyszczenia takiej powierzchni w przypadku zastosowania innej technologi.
Konserwacja terakoty czy innych płytek, nie jest problemem i pozwala na utrzymanie czystości przez długi okres. Przy czym powierzchnia podłogi, nie ulega częściowemu uszkodzeniu lub zniszczeniu.
Za ułożenie płytek terakoty lub gresu płacimy raz. Potem tylko korzystamy ze środków chemicznych, potrzebnych do utrzymania czystości w danym pomieszczeniu.

Wykończenia podłóg  innymi materiałami np. panele podłogowe, wykładzina elastyczna PCV lub dywanowa itp. jest ciut tańsze od montażu terakoty, ale gorzej jest z zachowaniem czystości, konserwacji i nakładów poniesionych na czyszczenie i zabezpieczanie.
Konserwacja i czyszczenie podłogi w przypadku zastosowania innych technik wykończenia wnętrza w przeciwieństwie do terakoty, wymaga zdecydowanie większych nakładów finansowych, choćby ze względu na konieczność odnowienia takiej powierzchni  po kilku latach.

Mimo tańszej realizacji usługi typu kładzenie - montaż paneli podłogowych, wykładziny, deski w odniesieniu do usługi układanie terakoty, to zysk zostanie wkrótce wchłonięty przez koszt procesu czysczenia i konserwacji podłogi lub koszt powtórnego zastosowania tych materiałów, co jest nieuniknione po kilku - nastu latach.

Poniżej zamieszczamy listę pomieszczeń gdzie można, a nwet jest wskazane, aby położyć terakotę lub gres:

 • łazienka , toaleta - WC, natryski
 • kuchnia
 • aneks kuchenny w biurze
 • przedpokój w bloku, domku, kamienicy
 • holl, korytarze
 • sale konferencyjne i aule wykładowe
 • klatki schodowe, schody
 • ganki, tarasy i werandy
 • warsztaty szkolne, samochodowe , mechaniczne
 • baseny, kąpieliska
 • pralnie i suszarnie
 • laboratoria i zakłady doświadczalne
 • garaże
 • balkony, podmurówki, cokoły
 • pomieszczenia w szpitalach, klinikach, przychodniach i gabinetach lekarskich
 • magazyny, składy chemiczne i opałów
 • pomieszczenia firm.
 • pomieszczenia, klatki dla zwierząt w ZOO, klinikach weterynaryjnych i schroniskach dla zwierząt

oraz we wszystkich innych miejscach użyteczności publicznej tu nie wymienionych

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS Radosław Zieliński, proponuje skorzystanie z opcji układania terakoty, gresu, glazury itp płytek, jako że jest to wariant dość ekonomiczny i praktyczny w wykończeniu dowolnych powierchni naszego mieszkania czy firmy.

Zlecenia przyjmujemy od wszystkich, począwszy od lokatora mieszkającego w bloku, wieżowcu, kamienicy, właściciela własnego domku, po firmy prywatne, instytucje państwowe oraz sieci handlowo usługowe.

Zatrudnieni w naszej firmie, glazurnicy to pracownicy o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych. Swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie zdobywali głównie za granicą, oraz w naszym kraju w instytucjach zlokalizowanych w Warszawie, Żyrardowie i Skierniewicach. W naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy i niedociągnięcia. Wszystkie zlecenia realizujemy na wysokim poziomie.
Podczas trawanie prac, nie musisz się zamartwiać o swój lokal, mieszkanie bądź innne pomieszczenie w firmie.

Każdy, zlecając nam prace, ma gwarancję bezpieczeństwa i solidności wykonanej pracy. Można swobodnie przekazać nam klucze do mieszkania - lokalu i po ustalonym obopólnie terminie debrać klucze do lokalu - mieszkania już przygotowanym do użytkowania.
Tylko u nas ! Po wykonanych pracach, zastaniesz pomieszczenia czyste, wolne od śmieci i posprzątane. Nie będziesz musiał troszczyć się o wyniesienie resztek gruzu i czy kawałków glazury - terakoty. Pomieszczenia są przygotowane do odbioru natychmiast po telefonie z naszego biura firmy STIS. Usługa ta nie dotyczy mycia, polerowania, zabezpieczania i konserwacji polimerami.   

Wymienione prace i usługi układanie gresu i terakoty wykonujemy z materiałów powierzonych, zakupionych przez Zleceniodawcę - inwestora bądź z własnych, ściśle dopasanych do potrzeb ,w/g naszych obmiarów, kupionych w hurtowniach partnerskich, z którymi współpracujemy.
Zlecenie wykonania nam prac bez własnych materiałów, ma duże zalety. Państwo nie martwią się o ilość niezbędnego towaru i jego dostępność. To naszym zadaniem jest przygotowanie podłoża, jego wykończenie i zakup odpowiednich materiałów i w odpowiednich ilościach.

Dysponujemy dużym zapleczem technicznym, odpowienim sprzętem i urządzeniami, co pozwala nam na realizacją kilku prac jednocześnie, bądź realizację większych robót.

Dzięki naszym doświadczeniom, owocnej współpracy z firmami partnerskimi jesteśmy w stanie uczestniczyć w bardzo dużych przedsięwzięciach i inwestycjach.

Wszelkie prace dopasowywane są ściśle do wymagań klienta.  Prace realizujemy w/g pomysłu inwestora - zleceniodawcę lub zgodnie z narzuconym przez projektanta lub architekta, projektem wykończenia danego wnętrza.

Interesują Cię prace związane z montażen terakoty lub gresu? , chcesz nam zadać pytanie, złożyć zapytanie ofertowe lub od razu zlecić pracę?  

Zobacz nasze referencje

Zapraszam do kontaktu z naszym biurem.  
Telefon:   602-77-96-02      E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zrealizowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS

 • Adres:      Dąbrowice 245
                  96-124 Maków
 • Telefon:    602-77-96-02
 • TEL/FAX:  (46) 833-61-78
 • Email:       stis@ stis.pl
 • WWW:       stis.com.pl