Jestes w: Układanie paneli podłogowych

Układanie, montaż paneli podłogowych

Kolejną ofertą  skierowaną do mieszkańców miast: Warszawa, Skierniewice, Brzeziny, Żyrardów, Łowicz, Rawa Mazowiecka, Sochaczew  jest układanie - montaż paneli podłogowych, wtym również ściennych.

Przed położeniem paneli zapewniamy wykonanie idealnie równej płaszczyzny podłogi, stosując wylewkę samopoziomującą lub wyrównując płaszczyznę podłogi za pomocą zapraw wyrównujących. Pozwoli to cieszyć się panelami przez bardzo długi okres, oraz zapobiega falowaniu się paneli.

Po położeniu paneli oferujemy montaż listew przypodłogowych. Do wyboru pozostają Państwu listwy drewniane bądź popularne listwy PCV dobrane kolorystycznie do koloru i wzoru paneli wraz z wszystkimi kształtkami.
Po montażu paneli wraz z listwami, podłoga wygląda wręcz idealnie.

Montaż paneli jest jednym z wielu, nieuniknionych etapów, wykonywanego remontu własnego domu, mieszkania lub wynajętego lokalu mieszkalnego.

Wyłożenie podłogi panelami podłogowymi jest jednym z częściej wybieranych wariantów. Wykonana w ten sposób podłoga jest estetyczna, trwała, a obecna dostępność różnych wzorów i bogatej kolorystyki, sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie i stworzyć naprawdę oryginalny klimat w pomieszczeniu.

Zlecenia przyjmujemy od wszystkich, począwszy od lokatora mieszkającego w bloku, wieżowcu, kamienicy, właściciela własnego domku, po firmy prywatne, instytucje państwowe oraz sieci handlowo usługowe.

Zatrudnieni w naszej firmie, pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowych. Swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie zdobywali głównie za granicą, oraz w naszym kraju w firmach zlokalizowanych w Warszawie, Żyrardowie i Skierniewicach.
Nadmieniamy, że w naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy i niedociągnięcia. Wszystkie zlecenia realizujemy na wysokim poziomie.
Podczas trawanie prac, nie musisz się zamartwiać o swój lokal, mieszkanie bądź innne pomieszczenie w firmie.

Każdy, zlecając nam prace, ma gwarancję bezpieczeństwa i solidności wykonanej pracy. Można swobodnie przekazać nam klucze do mieszkania - lokalu i po ustalonym obopólnie terminie debrać klucze do lokalu - mieszkania już przygotowanym do użytkowania.

Tylko u nas ! Po wykonanych pracach, zastaniesz pomieszczenia czyste, wolne od śmieci i posprzątane. Nie będziesz musiał troszczyć się o wyniesienie ścinków paneli powstałych podcas docinek. Pomieszczenia są przygotowane do odbioru natychmiast po telefonie z naszego biura firmy STIS.
Usługa ta nie zawiera jedynie konserwacji specjalistycznymi płynami i woskami, polerowania.

Wszystkie oferowane prace i usługi związane z układaniem paneli podłogowych wykonujemy z materiałów powierzonych, zakupionych przez Zleceniodawcę - inwestora, bądź też z własnych, ściśle dopasanych do potrzeb ,w/g naszych obmiarów, kupionych w hurtowniach partnerskich, z którymi współpracujemy.

Zlecenie wykonania nam prac bez własnych materiałów, ma duże zalety. Państwo nie martwią się o ilość niezbędnego towaru i jego dostępność. To naszym zadaniem jest przygotowanie podłoża, jego wykończenie i zakup odpowiednich materiałów i w odpowiednich ilościach.

Dysponujemy dużym zapleczem technicznym, odpowienim sprzętem i urządzeniami, co pozwala nam na realizacją kilku prac jednocześnie, bądź realizację większych robót.

Dzięki naszym doświadczeniom, owocnej współpracy z firmami partnerskimi jesteśmy w stanie uczestniczyć w bardzo dużych przedsięwzięciach i inwestycjach.

Wszelkie prace dopasowywane są ściśle do wymagań klienta. Prace realizujemy w/g pomysłu inwestora - zleceniodawcę lub zgodnie z narzuconym przez projektanta lub architekta, projektem wykończenia danego wnętrza.

Interesują Cię montaż paneli? , chcesz nam zadać pytanie, złożyć zapytanie ofertowe lub od razu zlecić pracę?  

Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszym biurem.
Telefon :   602-77-96-02          E-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zrealizowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe STIS

  • Adres:      Dąbrowice 245
                    96-124 Maków
  • Telefon:    602-77-96-02
  • TEL/FAX:  (46) 833-61-78
  • Email:       stis@ stis.pl
  • WWW:       stis.com.pl